X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
28 خرداد 1386

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم مسلمان و متعهد ایران! شیعیان عزادارِ هتک حرمت آمریکا و همدستانش به سرداب مقدس ولیعصر(عج) و مدفن منور عسکریین(سلام الله علیهما)! مراجع معظم و روحانیت بیدار و آگاه! جامعه مدرسین حوزه علمیه قم! دادگاه ویژه روحانیت! شورای مدیریت حوزه علمیه قم!

ضدیت با شریعت و هنجارشکنی جامعه متشرعه، از جانب هر کس که باشد محکوم است و مورد تبری جامعه اسلامی است. آن روزها که  کسروی جنایتکار به اسلام اهانت نمود، خمینی روح الله با غیرت انقلابی و مثال زدنی خود، بدون توجه به پزهای روشنفکری و شماتت غافلان، بارها لعن و نفرین به او نثار کرد و در کتاب «کشف الاسرار» ش بارها نگاشت که «تُف بر کسروی باد ...» که اسلام را به تمسخر گرفته است. کسروی ظاهرا یک روحانی بود! تقی زاده هم  که ظاهرا روحانی بود در ادامه راه غرب پرستی او، گوی سبقت را از فاحشه های سیاسی ربود و به اسلام و ایران تا توانست خیانت روا داشت. باز هم داشته ایم کسانی را که با سوء استفاده از لباس رو حانیت به اسلام خیانت کرده اند و رذیلت را برای خود خواستند.

شریعتمداری که فتوای به قتل امام و تایید کودتای نوژه را داد و منتظری که خون به دل روح الله عزیز کرد از همین قماشند. کدیور که با واژگونه فهمی دین، اسلامیت نظریه ولایت فقیه را زیر سوال برد و اشکوری که ملعونانه دست در دست دریوزگان غربی و غربگرا علیه ولایت و اسلام موضع گرفت، نیز از همین قماشند. اینان نه حجه الاسلامند و نه آیه الله، که مشتی نفس پرست و قدرت طلبند... دزدانی در لباسی مقدس که ساده دلان و بی اطلاعان را می فریبند و غرض ورزان و دشمنان را خواسته و ناخواسته یاری می رسانند. و این عجیب نیست که پسر ناخلف پیامبر مظلوم خدا، نوح(صلوات الله علیه) و جعفر، پسر امام دهم و... نیز به انحراف رفتند. شرط انسانیت و روحانیت نه آباء و اجداد و نه اسم و رسم و نه لباس خاصی، هیچ کدام نیست؛ بلکه تقوا و پاک دستی و حیا و اعتدال و دشمن شناسی و پاکدامنی شرط مقوم روحانی بودن است.

«محمد خاتمی» نیز یکی از همان قماش است که متاسفانه با امکانات مالی و تبلیغاتی فراوان داخلی و خارجی، از این لباس، نهایت سوء استفاده را کرده و می کند. او پس از سالها گسترش فرهنگ غربی و لیبرالیستی در این کشور و بها دادن به عناصر فاسد و غربگرا و غارتگری که با ریاست او، به قدرت و ثروت رسیدند، اخیرا در سفری به ایتالیا اقدام به گناه علنی لمس بدن اجنبی و مصافحه با چند زن بی حجاب کرد. بی حیایی و بی شرمی او آنچنان زیاد بود که به راحتی حتی در مقابل دوربین ها با چشم درگی در مقابل نامحرمان بی حجاب ایستاد و به آرامی دستان آنان را فشرده و با آنان خندید و گنه کاری و فسق پنهانی خود را به همه نمایاند. او لیاقت لباس مقدس پیامبر را نداردو او روحانی نیست بلکه عملکرد او جز ضربه زدن به روحانیت و اسلام و ایران نیست. هنجارشکنی و اباحه گری او، باید در دادگاه صالحه ای بررسی شود و این لباس مقدس از شر او راحت شود. دادگاه ویژه روحانیت اگر به این وظیفه خود عمل نکند فقط خشم خدا و مردم متدین را برای خود خریده است. در فرهنگ ایرانیان غیر مسلمان هم، حرمت زن پاس داشته می شود.

حضرت روح الله و نایب حکیمش، شهیدان مظلوم، بهشتی و باهنر و محلاتی و مطهری و اشرفی و صدوقی و هزاران گل بوستان حوزه های علمیه نمونه های ناب انسان هایی بوده اند که اسلام  و حوزه ها به آنان مفتخرند. امید که با خلع ید افراد سوء استفاده کننده از اسم و عنوان و لباسشان، دامن روحانیت پاک شود و مجاهدت ها و خدمات شایانِ بزرگانی چون: آیه الله  سیستانی و آیه الله فاضل لنکرانی و علامه مصباح یزدی و علامه جوادی آملی و .... با شهوت رانی ها و قدرت طلبی های سبک مغزان بی ریشه، زیر سوال نرود. حوزه علمیه و قاطبه علما و طلاب از این افرادِ سودجو تبری می جوید و از اینان به پیشگاه ولیعصر(عج) شکایت می برد که اینان با اعمال ضداسلامی خود به مردم و دین خدا تجاوز می کنند. شکستن هر حکمی از احکام الهی زشت است و سرآغاز دین زدایی و بی عدالتی های آینده است و باعث وقیح تر شدن گنه کاران و اراذل و بسط گناه و فساد می شود و می تواند در مسیر اندُلُُسیزه کردن ایران و فروپاشی اجتماعی موثر باشد؛ لذا واکنش نشان دادن به این مهم بر همه ضرورت دارد. آری باید به بی عدالتی های اقتصادی و سیاسی همین قماش هم به طور دقیق پرداخت که در سایر بیانیه های ما آمده و انشاءالله خواهد آمد.

جمعی از طلاب و روحانیون حوزه های علمیه/۲۷خرداد 1386 /  ۲ جمادی الثانی