X
تبلیغات
زولا
4 تیر 1386

آدرس عکس: http://i7.tinypic.com/4lj5g94.gif

انتشار فیلم همنشینی خاتمی با یک دختر گزارش‌گر

انتشار بخش دوم از تصاویر مربوط به سفر خاتمی به ایتالیا که طی آن تصاویر زننده‌ای از همنشینی خبری وی با یک زن ایتالیایی نمایش داده شده است، بی‌صبرانه درانتظار تکذیبیه‌ی جدید و چندپهلوی بنیاد باران، تأیید و تکذیب آشفته صادق خرازی، تئوریزه کردن به منظور عاری از اشکال نشان‌دادن این‌گونه همنشینی‌ها از سوی فاضل میبدی و سرانجام مظلوم‌نمایی جناب خاتمی و متهم کردن دیگران می‌باشد

در این فیلم 5/7 دقیقه‌ای، خاتمی به گونه‌ای زننده و بدون هیچ فاصله‌ای، دوشادوش یک دختر گزارشگر ایتالیایی نشسته و به پرسش‌هایی درباره طرح گفت‌وگوی تمدن‌ها و اصلاحات پاسخ می‌دهد

فیلم را از این آدرس ببینید

پیش از این، انتشار فیلم 5/6 دقیقه‌ای از خاتمی که به سفر وی به ایتالیا باز می‌گشت و وی را درحال دست دادن با تعدادی زن و دختر ایتالیایی نشان می‌داد، با تأخیری یک هفته‌ای، از سوی وی تکذیب شد. پس از آنکه تلاش گسترده دفتر خاتمی، صادق خرازی، ابطحی، فاضل میبدی و روزنامه هم میهن برای کاستن از قبح این اقدام زشت یک ملبس به لباس روحانیت ناکام ماند، خاتمی شخصاً لب به سخن گشود و در جلسه بنیاد باران، تأکید کرد که با هیچ زنی مصافحه نکرده است و تصاویر منتسب به وی واقعیت ندارد!

خاتمی در حالی به تکذیب این فیلم پرداخت که فیلمبردار ایتالیایی این تصاویر،در آخرین پستی که بر روی وبلاگش منتشر کرد، نوشت که این تصاویر را شخصا ضبط کرده و نه تنها در این فیلم مونتاژی صورت نپذیرفته بلکه وی به زودی تصاویر جدیدی از سفر خاتمی به کشورش و ملاقاتهای دیگر وی در این سفر را بر روی وب منتشر خواهد نمود.

 خاتمی به کمک چند روزنامه زنجیره ای در حرکتی هماهنگ، کوشید از آب گل آلود انتشار این تصاویر به نفع خود ماهی گرفته و با مظلوم نمایی، این اقدام را تلاشی از سوی جریان مقابل که «چشم دیدن وی را ندارد» معرفی کند. اگرچه او بزرگوارانه! خاطرنشان می‌سازد: «قدرتمندان و کسانی که می‌خواهند در قدرت بمانند، بدانند که من خطاب به خیلی‌ها اعلام کرده‌ام عطای قدرت رسمی را به لقای آن بخشیده‌ام تا قدرتمندان احساس نکنند مزاحمشان هستم... من جا را برای کسی تنگ نمی‌کنم اما انتظار داریم آنها نیز جا را برای ما تنگ نکنند. اجازه بدهند مردم انتخاب کنند. جای هر کس را ملت تعیین می‌کند، اما باید امکان انتخاب نیز داشته باشد.»

اظهارات متناقض اطرافیان خاتمی و سپس تکذیب وی درباره واقعی بودن تصاویر منتشره در حالی مطرح می شود که مشخص نیست در صورت غیرواقعی بودن تصاویر، چرا تصاویر اصلی از سوی خاتمی منتشر نمی‌شود؟

به هر ترتیب پس از انتشار این تصاویر که گویا(!) منافی عفت و حیای یک مسلمان بوده و سر زدن آن از یک ملبس به لباس روحانیت سابقاً مسؤول در جمهوری اسلامی موجب تأسف شدید و مایه کسر آبرو در میان مسلمانان جهان است، نه تنها انتظار توبه، به درگاه الهی و عذرخواهی از پیشگاه ملت ایران، توقعی بیهوده و عبث است بلکه پیش‌بینی می‌شود، خاتمی و اطرافیان وی به همراه طیف گسترده روزنامه‌های زنجیره‌ای همراه، این بار برای توجیه تصویر زننده همنشینی خاتمی با این زن گزارش‌گر، وی را  نفوذی اصولگرایان در ایتالیا معرفی نمایند  http://www.ansarnews.com/?usr=news/detail&nid=1239

دروغ خاتمی رو شد،

 فیلم دوربین دوم از دست دادن خاتمی

در این فیلم (http://youtube.com/watch?v=RxJOrprXg_Q) که از دست دادن خاتمی با زنان به وسیله دوربین دوم ضبط شده، می‌شود دست دادن خاتمی با زن اول و دوم وحضور زن سوم را نیز مشاهده کرد که خود دلیلی بر واقعی بودن فیلم است و ادعای مونتاژ فیلم اول را منتفی می‌کند.

به گزارش انصارنیوز در این فیلم که از دست دادن خاتمی با زنان به وسیله دوربین دوم ضبط شده، می‌شود دست دادن خاتمی با زن اول و دوم وحضور زن سوم را نیز مشاهده کرد که خود دلیلی بر واقعی بودن فیلم است و ادعای مونتاژ فیلم اول را منتفی می‌کند.

http://www.ansarnews.com/?usr=news/detail&nid=1247