X
تبلیغات
زولا
18 تیر 1386

خوشبختانه سعید خیلی خوب و منطقی بحث را ادامه داد. به احترام رای مودبانه یک مخالف-همانطور که از امام صادق و باقر (علیه السلام)  یاد گرفته ام ، آنرا می آورم و نکاتی را که به نظرم می رسید را برایش نوشتم. اول نوشته سعید را می آورم:

دوست عزیز  سلام
فکر کنم منظور منو از comment قبلی به درستی متوجه نشدی اول ۲ نکته رو که منظورم از حرف های قبلی بود مطرح می کنم :
۱) آیا شما یعد از منتشر شدن ۲ فیلمی که قبلا ذکر کردم ( هاله نور و شرکت در افتتاحیه بازی های آسیایی ) که درباره آقای احمدی نژاد بود ، مانند الان جنجال به پا کردی که احمدی نژاد فلان و بهمان است؟ یا این که کار خاصی انجام ندادی و یا این که گفتی این فیلم دروغ است ( هر چند این ۲ فیلم کاملا واقعی بودن و هیچ سندی مبنی بر دروغی بودنش به دست نیومد ) . می خوام بدونم اون موقع چی کار کردی ؟اگه می گم شما داری از انصاف خارج میشی ،‌منظورم همینه که چون مخالف خاتمی هستی می خوای اونو با این فیلم ( حالا چه واقعی با چه ساختگی ) خراب کنی ولی وقتی پای سوتی های احمدی نژاد میاد، نه !!!
۲) برای خیلی از ایرانی ها مسئله دست دادن آقای خاتمی با دختر های خارجی خیلی مهم نیست . خاتمی که مثل منو شما جوون نیست که بگیم این کارش به خاطر شهوته !!! ضمن اینکه با این کار وجهه اسلام به خطر نیفتاده ( اسلامی که وجهه اش با این چیزای کوچیک به خطر بیفته ،دیگه اسمش اسلام نیست ،‌ چرا که وقایع بزرگتر ار این اسلام ما همواره باقی مونده )
********
من فیلم از زاویه دوم رو دیدم ولی باز متوجه دست دادن نشدم  ( اگه این فیلمو دیده باشی می فهمی که موقع رسیدن خاتمی به اون دختر ، یه آقایی با کت سرمه ای جلوی دوربین میاد ) خواهشا اول یه بار فیلمو ببین بعو اونو به عنوان مدرک تو وبلاگت بذار که ما رو واسه گرفتن یه فیلم ۳:۴۸ ثانیه اس الاف نکنی !!!!!!!!
********
باز هم میگم با این حال دست دادن و دست ندادن خاتمی برای من و خیلیا مهم نیست  
در ضمن  از این که نظر قبلیمو گذاشتی ممنونم ...شما دفعه پیش جواب نکات ۱و۲ منو ندادی ، امید وارم این دفعه جواب بدی و فیلمی که اصلا قضیه رو نشون نمیده الکی اینجت نذاری
باز هم می گم از انصاف خارج نشو.     

 

اما نکاتی که برای سعید نوشتم:

سلام بر سعید آقا

از اینکه با منطق پیش می روید ممنو نم. بر خلاف برخی که فحش ناموسی می دهند. باور کن که واقعا می گویم و مظلومیت نمایی نیست... گرچه می دانم که خودت هم شاید از این طرفداران داغ و بی منطق در عذابی....

اما درباره احمدی نژاد و مجلس رقص در قطر:

نوشته بودی که سندی درباره دروغ بودن فیلم احمدی نزاد نیست. خوب چندتا سند می خوای برات بیارم؟!

شاهد ۱--ساتیار امامی عکاس خبرگزاری فارس که همراه رئیس جمهور بوده، در مطلبی که در سایت شخصی اش    (http://satyar.ir/archives/044096.html) نوشت، دورغگویی بازتابی ها را برملا کرد که می توانید توضیحات مفصلش رادر این آدرس بخوانید: متن کاملش را من هم می اورم:

سایت بازتاب(http://www.baztab.com/news/54487.php) در مطلبی مدعی شده که رییس جمهور در مراسم افتتاحیه بازیهای آسیایی در دوحه پای رقص و آواز خوانندگان زن نشسته و هیچ اعتراضی هم نکرده است و این موجب نارضایتی شیعیان جنوب خلیج فارس شده است ، به عنوان عکاسی که در مراسم افتتاحیه بازیها از پیش از ورود احمدی نژاد به جایگاه تا بعد از رفتن او ،مراسم و رییس جمهور رابه عنوان یک تجربه بی نظیر حرفه ای زیر نظر داشتم نکاتی را درمورد این دروغ گویی بگویم :

1- وقتی مطلب این سایت را دیدم برای دقایقی به چشمان خودم شک کردم و مجبور شدم همه فایل هایم را دوباره نگاه کنم اما فهمیدم که شکم بی دلیل بوده چرا که هیچ کدام از این صحنه ها حتی در حاشیه نیز موجود نبود.

2- احمدی نژاد لحظاتی قبل از ساعت 7 شب به وقت دوحه و همراه سایر سران مدعو به جایگاه آمد ، مراسم رسمی افتتاحیه راس ساعت 7 شروع شد و رییس جمهور ساعت 5/9 شب و در میان برنامه زمانی که ورود تیمهای شرکت کننده به میدان به پایان رسید و حتی مشعل بازیها نیز روشن نشده بود ، از سران حاضردرمراسم خداحافظی کرد و به سوی فرودگاه دوحه راهی شد. این در حالی بود که از سایر شرکت کنندگان در مراسم خواسته شده یود که از ساعت 4 بعد از ظهر در محل استادیوم خلیفه حاضر شوند و طبعا در این فاصله زمانی طولانی برنامه های که جزو سناریوی برنامه اصلی و رسمی قرار نگرفته بودند برای حضار اجرا شده بود.

3- از چند عکسی که بازتاب با استفاده از سایت رسمی بازیها منتشر کرده و البته پس ازمدتی آنها را اصلاح کرد این عکس مربوط به قبل از شروع رسمی مراسم است. (1)

عکس هم که اولی مربوط به خواننده هندی است مربوط به بخشی از برنامه است که پس از استقرار کامل تیمها در میدان اجرا شد .

4- نکته جالب برای من این بود که خود زنان قطری کاملا حجاب اسلامی شون را رعایت می کردند و لباس آنها به عنوان یکی از نمادهای برنامه بود که بارها استفاده شد

5- عمده برنامه ای که در زمان حضور احمدی نژاد اجرا شد(بجز رژه تیمها ) نمایشی در مورد مرد ریانورد قطری بود که در خلال آن تاریخ گذشته و پیشرفتهای اخیر بشر به نمایش در آمد و قسمتی از آن به صورت همخوانی گروه کر زنان قطری بود که همه آنها و رهبرگروه که بصورت دکلمه تکخوانی می کرد کاملا حجاب پوشیده و اسلامی زنان قطری را داشتند.

6- قضاوت با شما که چرا بازتاب این کار را کرده اما به عنوان نکته آخر که برای خودم جالب بود اینکه در زمان رژه تیمها ، کشورهای عربی به شدت مورد تشویق تماشاگران قرار می گرفتند ، این تشویق که شاید در مورد لبنان پس از قطر بیشترین شدت را داشت درمقابل استقبال تماشاگران قطری از تیمهای شرق آسیا و غیر عربی کاملا نمود داشت ، ومن نگران شده بودم وقتی نوبت یه ایران برسد بخاطر تعصبهای عربی و عجمی اوضاع خراب شود اما کاملا بر عکس شد و کاروان ورزشی ایران هم با تشویق گرم حضار همچون تیمهای عربی وارد میدان شد ! گزارش تصویری در فارس

  (http://www.farsnews.com/imgrep.php?nn=8509110256) 1

و 2(http://www.farsnews.com/imgrep.php?nn=8509110246)

 

شاهد۲--امتناع احمدی نژاد از حضور در یک مجلس رقص  / در ادرس:

http://hamedtalebi.blogfa.com/post-31.aspx

 

شاهد ۳--دروغی که هر روز بزرگتر شد!!

http://www.hamandishi.com/More_News.asp?id=20369

 

شاهد ۴--چرا از محبوبیت احمدی نژاد برآشفته اند؟

http://www.rajanews.com/News/?3590

 

شاهد ۵--شیطنت تصویری برای بالا بردن آمار بازدیدکننده !

http://www.rajanews.com/News/?3547

 

شاهد۶--توجیه یک خبر دروغ به قیمت گاف رسانه ای بزرگتر

http://www.rajanews.com/News/?3541

 

شاهد۷--سایت معتبری که ارزان به فروش رفت...

http://www.bidari57.blogfa.com/post-106.aspx

 

شاهد ۸--انتحار رسانه ای برای تداوم لجن پراکنی علیه رئیس جمهور

http://www.rajanews.com/News/?3501

 

البته اگر شما ثابت کنی که فیلم واقعی بوده بنده هم حتما از احمدی نژاد انتقاد می کنم مثل خاتمی که در مراسم چلچراغ و  مراسم دوم خرداد و ایتالیا (چهار زن و نه یکی) و گزارشگر نیمه لخت  بی حیایی را به حد بالایی رساند و احترام پدر و سیادت و لباس و دستورات روشن دین اسلام خودش را نگه نداشت.

 

دوست من :  همه این فیلم ها را دیده ام چندین بار  . خاتمی اشتباه کرده یک اشتباه بزرگ و باید معذرت خواهی کند و چون در علن دستور مسلم اسلام را زیر پا گذاشته است باید محاکمه شود. اسلام هم با اشتباه هزاران نفر مثل او در خطر نمی افتد بلکه او  خود در خطر می افتد و اعتبار خود را جلوی میلیونها ایرانی مسلمان و غیرتمند از دست می دهد.

باز هم ممنون که منطقی  صحبت کردی.